Kahramanmaraş Heyetinin İŞGEM Ziyareti

Haberler

Kahramanmaraş Heyetinin İŞGEM Ziyareti
09 Nisan 2018

Kahramanmaraş Heyetinin İŞGEM Ziyareti

Osmaniye’nin Hatay ve Kahramanmaraş ile birlikte içinde bulunduğu TR63 bölgesinde ilk ve tek iş geliştirme merkezi olarak bölgeye rol model olan Osmaniye İŞGEM, Kahramanmaraş’tan gelen konuklarını ağırladı.

Geçtiğimiz aylarda, Osmaniye’nin yanı sıra Hatay ve Kahramanmaraş’ta da gerçekleştirilen tanıtım seminerlerinin yarattığı farkındalığın bir sonucu olarak, Kahramanmaraş’ta da bir İş Geliştirme Merkezinin kurulmasına ilişkin bir ön araştırma yapmak isteyen Kahramanmaraş heyeti Osmaniye İŞGEM’i ziyaret ederek yetkililerle görüştü.

KOSGEB Kahramanmaraş Müdürü Gülden Uslu, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Nesih Tanrıverdi, DOĞAKA Kahramanmaraş Yatırım Destek Ofisi Uzmanı İbrahim Başar Saydam ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Tuğba Bozdağ, Muhammed Öner ve Oğuzhan Özar’dan oluşan heyete DOĞAKA Osmaniye Ofisi uzmanlarından Gökhan B. Gök, Osmaniye İŞGEM yetkilileri ile Osmaniye İŞGEM Projesi teknik destek ekibi eşlik etti.

İŞGEM Kampüsünün gezilmesinin ve hizmetler hakkında bilgi alınmasının ardından karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden ziyaret karşılıklı iş birliğinin sağlanması temennisiyle sona erdi.

PROJE KÜNYESİ

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB Mali Programları Daire Başkanlığı'nın Sözleşme Makamı ve T.C. Osmaniye Valiliği'nin Faydalanıcısı olduğu Osmaniye İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi GOPA Danışmanlık Ltd. Şti. liderliğindeki konsorsiyum tarafından gerçekleştirilmiştir.

İLETİŞİM

Osmaniye İŞGEM A.Ş.
Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 1
Büyük Tüysüz Mah., Toprakkale/Osmaniye
Telefon: +90 (328) 802 00 55
info@osmaniyeisgem.com