Ulaşamadığımız Kimse Kalmasın!

Haberler

Ulaşamadığımız Kimse Kalmasın!
26 Nisan 2018

“Ulaşamadığımız Kimse Kalmasın!”

Osmaniye İŞGEM, Osmaniye’de ve çevre ilçelerde yaşayan tüm girişimcilere ulaşabilmek ve hizmetlerinden haberdar edebilmek için tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

İnşaatın tamamlanmasının ardından kısa bir süre önce kapılarını girişimcilere açmaya başlayan Osmaniye İŞGEM, daha fazla girişimcinin kendisinden ve hizmetlerinden haberdar olmasını sağlamak amacıyla çeşitli etkinliklere ve eğitimlere katılarak girişimci adaylarını bilgilendiriyor.

Bu bilgilendirme toplantılarından biri de geçtiğimiz günlerde Çıraklık Eğitim Merkezinde işbaşı eğitiminde olan usta öğreticiler ve ustalık belgesi almak üzere eğitim alan kursiyerlere yönelik olarak düzenlendi. Söz konusu eğitime iştirak eden Osmaniye İŞGEM Müdiresi Bilgen Gaye Yalpa, İŞGEM’i ve hizmetlerini anlatarak kursiyerleri bilgilendirdi.

Öte yandan, sadece Osmaniye’deki değil, çevre illerde yaşayan işletme sahiplerini de bilgilendirmek için uzmanlarımız yüz yüze görüşmelerde bulunmaya devam ediyorlar. Bu amaçla Erzin’e giden ve oradaki işletmeleri ziyaret eden KOBİ Uzmanımız Ezgi Ülkü Aykut, işletme sahiplerine İŞGEM hakkında bilgi vererek, işlerini büyütmeleri için Osmaniye İŞGEM in sunduğu fırsatlar hakkında onları bilgilendirdi.

Çalışmalardan Görüntüler

Osmaniye İŞGEM Tanıtım Çalışmalarından Görüntüler 1/3
Osmaniye İŞGEM Tanıtım Çalışmalarından Görüntüler 2/3
Osmaniye İŞGEM Tanıtım Çalışmalarından Görüntüler 3/3

PROJE KÜNYESİ

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB Mali Programları Daire Başkanlığı'nın Sözleşme Makamı ve T.C. Osmaniye Valiliği'nin Faydalanıcısı olduğu Osmaniye İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi GOPA Danışmanlık Ltd. Şti. liderliğindeki konsorsiyum tarafından gerçekleştirilmiştir.

İLETİŞİM

Osmaniye İŞGEM A.Ş.
Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 1
Büyük Tüysüz Mah., Toprakkale/Osmaniye
Telefon: +90 (328) 802 00 55
info@osmaniyeisgem.com