Osmaniye İŞGEM’den Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı’na Ziyaret

Haberler

Osmaniye İŞGEM’den Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı’na Ziyaret

(Soldan Sağa) TSO Sanayi Şube Müdürü Mehmet Akif Ersoy, TSO Genel Sekreteri Abdurrahman Türkoğlu, Osmaniye İŞGEM Müdiresi Bilgen Gaye Yalpa,
TSO Başkanı Devrim Murat Aksoy, OSİP Projesi Ekip Lideri Teodora Hristoforova, OSİP Projesi KOBİ Kilit Uzmanı İbrahim Çelebi
27 Mayıs 2018

Osmaniye İŞGEM’den Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı’na Ziyaret

Osmaniye İŞGEM Projesi ekibi, yapılan son seçimle göreve gelen Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy’u makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerini iletti.

Proje Ekip Lideri Teodora Hristoforova, KOBİ Kilit Uzmanı İbrahim Çelebi ve Osmaniye İŞGEM Müdiresi Bilgen Gaye Yalpa’nın yeni Başkan ile bir araya geldiği ziyarette, OTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Ersoy, Genel Sekreter Abdurrahman Türkoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Musa Akyüz ve Sanayi Şube Müdürü Mehmet Akif Ersoy da hazır bulundu.

Başkan Aksoy’a görevinde başarılar dileyen Osmaniye İŞGEM heyeti, Proje kapsamında kurulan Osmaniye İş Geliştirme Merkezi hakkında bilgi vererek, Osmaniye İŞGEM’in sunduğu hizmetler ve bölgedeki girişimciliğin gelişmesine sağlayacağı katkılar hakkında açıklamalarda bulundu.

Osmaniye İŞGEM’in tüm çalışmalarına destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Başkan Aksoy ise Projenin başlangıcından bu yana süregelen verimli iş birliğinin gelecekte de aynı şekilde devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

PROJE KÜNYESİ

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB Mali Programları Daire Başkanlığı'nın Sözleşme Makamı ve T.C. Osmaniye Valiliği'nin Faydalanıcısı olduğu Osmaniye İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi GOPA Danışmanlık Ltd. Şti. liderliğindeki konsorsiyum tarafından gerçekleştirilmiştir.

İLETİŞİM

Osmaniye İŞGEM A.Ş.
Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 1
Büyük Tüysüz Mah., Toprakkale/Osmaniye
Telefon: +90 (328) 802 00 55
info@osmaniyeisgem.com