Osmaniye İŞGEM, Kurum Temsilcilerini Düzenlediği Çalıştayda Bir Araya Getirdi

Haberler

 Osmaniye İŞGEM, Kurum Temsilcilerini Düzenlediği Çalıştayda Bir Araya Getirdi
20 Nisan 2018

Osmaniye İŞGEM, Kurum Temsilcilerini Düzenlediği Çalıştayda Bir Araya Getirdi

Hizmet çeşitliğini artırmak isteyen Osmaniye İŞGEM, bu konuda neler yapılabileceği ile ilgili ortak bir akıl oluşturmak amacıyla bir Çalıştay düzenledi.

Alanında 30 yılı aşkın deneyimi bulunan Uluslararası Kıdemli Kuluçka/İş Geliştirme Merkezi Uzmanı Joe Miller, Osmaniye İŞGEM’in sunabileceği alternatif hizmetler konusunda önerilerde bulunmak ve benzer kuruluşlarla uluslararası bağlar kurmasına aracılık etmek üzere Osmaniye İŞGEM Teknik Yardım Ekibine destek verdi.

16-17 Nisan 2018 tarihlerinde Osmaniye Valiliği başta olmak üzere paydaş kurumların üst düzey yöneticileriyle temaslarda bulunarak onların görüşlerini alan Miller, 18 Nisan 2018’de Osmaniye Valiliğinin katkılarıyla düzenlenen çalıştayda, bu kez ilgili kurumların uzmanlarıyla bir araya geldi. Osmaniye Valiliğinin ve Proje Teknik Yardım Ekibinin yanı sıra, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, KOSGEB Osmaniye Müdürlüğü, DOĞAKA Kalkınma Ajansı, Osmaniye OSB Müdürlüğü ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerinin katıldığı bu çalıştayda Osmaniye İŞGEM’in gelecekte, mevcut hizmetlerine ilave olarak sunabileceği hizmetler karşılıklı olarak değerlendirildi.

PROJE KÜNYESİ

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AB Mali Programları Daire Başkanlığı'nın Sözleşme Makamı ve T.C. Osmaniye Valiliği'nin Faydalanıcısı olduğu Osmaniye İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi GOPA Danışmanlık Ltd. Şti. liderliğindeki konsorsiyum tarafından gerçekleştirilmiştir.

İLETİŞİM

Osmaniye İŞGEM A.Ş.
Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 1
Büyük Tüysüz Mah., Toprakkale/Osmaniye
Telefon: +90 (328) 802 00 55
info@osmaniyeisgem.com